دنباله دار تا حالا تو دعوا جوری کتک خوردی که کبود شی؟

• شروع کننده موضوع MOTAHARE
  • تاریخ شروع
  • بازدیدها 117
  • پاسخ ها 9
تاپیک‌های دنباله‌دار

mhi

رمانانه‌ای تازه وارد
رمانانه‌ای تازه وارد
امتیاز کسب شده
3,491
مدال‌ها
2
چرا پسرا
خودم جواب میدم
بله من که شده

Hadiseh

رمانانه‌ای تازه وارد
رمانانه‌ای تازه وارد
امتیاز کسب شده
4,058
من اصن پسرممممم

خب چرا داشتیم رو متور داییم کار میکردیم تا سوار شیم پسر داییم کرم ریخت زد پامو ناقص کرد یه لگد زد که به متور بخوره خورد به پام با متور افتادم ناگفته نماند که پای خودشم گیر کرد

SHAHED

دستیار مدیرکل بازنشسته + کاربر افتخاری
عضو کادر مدیریت
افتخاری رمانانه
مدیر بازنشسته
امتیاز کسب شده
9,183
مدال‌ها
3
وب سایت
خب تو دعواها زیاد کبود میشم ولی گاهی هم از کبودی میگذره
ی بار دعوا شد منم بی طرفو بی دفاع بودم
خودم و کشیدم کنار داشتم نگاه میکردم دیدم یکی نعره کشون داره با قمش میاد سمت من
چون به دیوار تکیه داده بودم نمیدونستم کجا در برم اینطور شد یارو از زیر گردن تا بالای نافمو جر داد تا الانم جاش مونده یعنی هیکل کاملا بی ریختی دارم 😒😒
البته همون یارو الان دوس صمیمی منه منم حلالش کردم

rain's girl

مدیر بازنشسته
عضو کادر مدیریت
مدیر بازنشسته
امتیاز کسب شده
4,762

آرش

اخراجی
امتیاز کسب شده
789
خوردم ولی فقط کبود شدم:/
ولی اکثرا میزنم بزنمم بد میزنم تو عمرم یه مشت خورد رو لبم که لبم 2 3 سانت پاره شدم منم همچی یارو رو زدم تا عمر دارع جاش باقی میمونه=|
من سگ بشم شیر رو هم جر میردم فقط خدا جلودارمه

SHAHED

دستیار مدیرکل بازنشسته + کاربر افتخاری
عضو کادر مدیریت
افتخاری رمانانه
مدیر بازنشسته
امتیاز کسب شده
9,183
مدال‌ها
3
وب سایت
واقعا خدا خیلی بهت رحم کرده
من جای تو بودم طرفو نابودش میکردم
اره الله وکیلی
خداروشکر جای من نبودی 😂😂
نه خب جریان این بود که من و دشمن به منظور از آن بترس که سر به زیر دارد حساب کرده بود، بعد که زخمو دوخت کلی معذرت خواست منم دلم رضا نداد نبخشم
خدا بهت رحم کرده
آخههههههه چراااا من بودم لهش کرده بودم :1452:
ابلفض پس تو دعواها خیلی ترسناکین ها شما دوتا
من اهل زدن نیستم زیاد وگرنه به قول بقیه مردا که هرکی جلوشون میرسه پاره پوره میکنن منم همینکار میکردم اما بیشتر دوست دارم عصابم بهم نریزه😂😂😂

°yellow°

رمانانه‌ای تازه وارد
رمانانه‌ای تازه وارد
امتیاز کسب شده
199
خب تاحالا شده تو دعوا یه جوری بزنتت که کبود بشی؟
با طرف دعوا نداشتم ولی اومدم نزارم مامانش بزندش چوب خورد تو صورت من بدبخت 😐

موضوعات مشابه
نویسنده موضوع عنوان انجمن پاسخ ها تاریخ
A دنباله دار تا حالا شده ک ... تاپیک‌های دنباله‌دار 15
Mr.Ramin دنباله دار تا حالا با خودت حرف زدی؟ تاپیک‌های دنباله‌دار 17
Mr.Ramin دنباله دار تا حالا با ترست رو‌به‌رو شدی؟ تاپیک‌های دنباله‌دار 8
Loura معرفی ۵۶ تا از بهترین انیمه های اکشن عاشقانه انیمه و انیمیشن 39
|:terrorist اخبار فناوری ۵جی تا چه اندازه سریع است؟ اخبار علمی و آموزشی 0
tommy آموزشی چگونه رمان بنویسیم؟(از صفر تا صد رمان نویسی) آموزش رمان نویسی 0
|:terrorist اخبار سیاسی علم الهدی: کرونا بهانه‌ ای شده است تا بسیاری از ضد دینان علیه محرم و عاشورا تبلیغ کنند اخبار سیاسی 0
|:terrorist اخبار حوادث صفر تا صد چرایی الزام ثبت سند خودرو در دفاتر اسناد رسمی اخبار حوادث 0
MOTAHARE تا کردن راحت لباس ها خانه‌داری 0
|:terrorist اخبار سیاسی ۳ روز مانده تا انتخابات/ زاکانی به وحدت و دوری از منیت ۵ نفر نامزد جبهه انقلاب تاکید کرد اخبار سیاسی 0
|:terrorist اخبار اقتصادی کجا می‌توان آپارتمان‌های یک تا 1.5 میلیاردی خرید؟/ جدول اخبار اقتصادی و بازرگانی 0
|:terrorist اخبار اقتصادی کجا می توان آپارتمان‌های 1.5 تا 2 میلیاردی خرید؟ اخبار اقتصادی و بازرگانی 0
Zahra_K معرفی سفرنامه از کاپ تا کیپ سفرنامه‌های جهانگردان 0
Zahra_K معرفی سفرنامه معرفی سفرنامه اصفهان تا علویه سفرنامه‌های جهانگردان 0
Zahra_K سفرنامه سفرنامه از نارین تا رویای شیرین | محبوبه سفرنامه‌های جهانگردان 26
|:terrorist اخبار اقتصادی صادرات رب گوجه تا اطلاع ثانوی آزاد است اخبار اقتصادی و بازرگانی 0
|:terrorist اخبار سیاسی آمادگی را تا سر حد نیاز افزایش دهید اخبار سیاسی 0
|:terrorist اخبار حوادث این مادر فرزندش را سر راه گذاشت تا زندگی جدیدی را آغاز کند اخبار حوادث 0
Hasti♡ensan آموزشی اعداد 1 تا 9 روسی روسی 0
|:terrorist اخبار ورزشی سرمربی آلومینیوم تا ٢ روز دیگر معرفی می‌شود اخبار فوتبال 0
Hasti♡ensan اخبار پزشکی مردم در سراسر کشور تا پایان سال ۱۴۰۰ واکسینه می‌شوند اخبار پزشکی 0
Hasti♡ensan اخبار هنری و فرهنگی آیا مالکین «ابد و یک روز» می‌توانند از خواننده لس‌آنجلسی شکایت کنند؟/ از حرف تا عمل اهالی هنر اخبار فرهنگی و هنری 0
|:terrorist اخبار پزشکی افتتاح بزرگترین کارخانه تولید واکسن خاورمیانه تا ۲ هفته آینده در ایران اخبار پزشکی 0
Hasti♡ensan اخبار علم پزشکی داروی جدید کرونا تا بیش از ۴۰ درصد از مرگ و میر و نیاز به ونتیلاتور بیماران می کاهد اخبار علمی و آموزشی 0
|:terrorist اخبار پزشکی رئیسی: زیرساخت تزریق ماهانه ۱۵ تا ۲۰ میلیون واکسن را در کشور داریم اخبار پزشکی 0
|:terrorist اخبار اقتصادی کمیسیون تلفیق با لایحه اصلاحی بودجه چه کرد؟/از تثبیت ارز ۴۲۰۰ تا افزایش محدود منابع و مصارف/فروش نفت ۱.۵میلیون بشکه شد اخبار اقتصادی و بازرگانی 0
|:terrorist اخبار اقتصادی انتشار گزارش نهایی بررسی سانحه سقوط هواپیمای اوکراینی تا پایان سال/ فرصت ۶ روزه کشور چهارم برای پاسخ به ایران اخبار اقتصادی و بازرگانی 0
|:terrorist اخبار سیاسی حدادعادل: بعید نیست تا چند روز آینده با شورای وحدت به توافق برسیم/ از هیچ گزینه‌ای برنامه دریافت نکرده‌ایم اخبار سیاسی 0
Mahdie اخبار هنری و فرهنگی شایعه‌ای که بازار کاغذ را بر هم ریخت/ افزایش قیمت‌ها تا ۵۱۵ هزار تومان اخبار فرهنگی و هنری 0
Mahdie اخبار پزشکی صفر تا صد "آفساید" به عنوان رویداد بزرگ حوزه سلامت کشور اخبار پزشکی 0
Hasti♡ensan مجموعه اشعار مناسب برای سنین 3 تا 4 سال اشعار و لالایی نویسندگان 26
Hasti♡ensan داستان‌ کودکانه پارسی معرفی داستان کودک برای کودکان 7 تا 12 سال داستان‌های کودکانه پارسی 10
Mahdie اخبار اقتصادی ۴۷۰ هزار میلیارد تومان در ۹ ماه وارد بورس شد/اعلام EPSها تا اسفند اخبار اقتصادی و بازرگانی 0
Mahdie اخبار سیاسی نشست بررسی عملکرد ۶ ماهه مجلس در تسنیم| نگاهداری: تصویب ۷ لایحه و ۱۰ طرح تا امروز/ بیشترین تذکرات به رئیس‌جمهور داده شده است اخبار سیاسی 0
Hasti♡ensan شعر هفت تا سین اشعار و لالایی نویسندگان 0
A طالع‌بینی چند تا حیوان میبینی؟ نام ببر. تست هوش، فال و طالع بینی 7
Mahdie اخبار هنری و فرهنگی آیت‌الله مصباح؛ از راه‌اندازی نشریه "انتقام" در دورۀ پهلوی تا مناظره با مارکسیست‌ها اخبار فرهنگی و هنری 0
!~B.T.S~! رمانانه رمان برگ ریزان پاییز(جلد دوم بچرخ تا بچرخیم) | گل سرخ کاربر افتخاری انجمن رمانانه تایپ رمانانه 6
Mahdie اخبار اقتصادی هواشناسی ایران ۹۹/۱۰/۱۲| توصیه‌های هواشناسی به کشاورزان تا ۱۴ دیماه/ آغاز بارش‌ها در استان‌های ساحلی از یکشنبه اخبار اقتصادی و بازرگانی 0
همرنگ باغ:) اخبار سینما ادامه تصویر برداری "سریال افرا " تا اردیبهشت 1400 اخبار سینما 0
همرنگ باغ:) اخبار سینما تا زمانی که فیلم‌های خوب اکران نشود، صرف بازگشایی سینماها هیچ تاثیری ندارد اخبار سینما 0
A طالع‌بینی چند تا شماره وجود دارد؟ تست هوش، فال و طالع بینی 7
A طالع‌بینی چند تا ماسک در تصویر وجود دارد؟ تست هوش، فال و طالع بینی 17
Mahdie بین المللی واکسن کرونا و رقابت تولیدات چین و آمریکا؛ از تفاوت‌ها در توزیع تا چالش نگهداری اخبار بین المللی 2
همرنگ باغ:) بیوگرافی کامل مایکل فاسبندر از کودکی تا به امروز بیوگرافی هنرمندان خارجی 3
Mahdie حاج قاسم و شاهکار والفجر۸ ـ قسمت اول | از باران گلوله بر سر غواصان تا آرزوی سردار قاسم سلیمانی برای شنیدن صدای بی‌سیم اخبار فرهنگی و هنری 0
Mahdie از غزنی تا اوپسالا؛ با شاعری که حنجره مظلومیت زنان افغانستان است اخبار فرهنگی و هنری 0
Mahdie اخبار اقتصادی پیشنهادات ۱۶ گانه برای اصلاح بودجه ۱۴۰۰؛ از مالیات های جدید تا بازنگری در سیاست افزایش حقوق اخبار اقتصادی و بازرگانی 0
Mahdie تزریق واکسن ایرانی کرونا به دو بازیگر؛ از شایعه تا واقعیت/ ردِپای "ستایش۴" و خالی‌کردن جیبِ آقای دوربین‌مخفی اخبار فرهنگی و هنری 0
A دنباله دار عجیب ترین چیزی که تا به حال در خانه دیگران دیده اید چیست؟ تاپیک‌های دنباله‌دار 9