جدیدترین‌ها

Welcome to انجمن رمان نویسی | رمانانه

Join us now to get access to all our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, and so, so much more. It's also quick and totally free, so what are you waiting for?

Template errors

• Template public:xc_user_activity_modification_macros: [E_USER_WARNING] Method canViewThreadViewers is not callable on the given object (XF\Entity\Thread) (src/XF/Template/Templater.php:1186)
  • Template public:xc_user_activity_modification_macros: [E_USER_WARNING] Method canViewThreadReaders is not callable on the given object (XF\Entity\Thread) (src/XF/Template/Templater.php:1186)
  • Template public:thread_view: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'is_tpr_enabled' on XF:Thread[9922] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:thread_view: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'is_tpr_enabled' on XF:Thread[9922] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:thread_view: [E_USER_WARNING] Method canStickUnstickThreadInLfs is not callable on the given object (SV\ConversationEssentials\XF\Entity\User) (src/XF/Template/Templater.php:1186)
  • Template public:thread_view: [E_USER_WARNING] Method canPurchaseThreadInLfs is not callable on the given object (SV\ConversationEssentials\XF\Entity\User) (src/XF/Template/Templater.php:1186)
  • Template public:thread_view: [E_USER_WARNING] Method canIgnoreThreadInLfs is not callable on the given object (SV\ConversationEssentials\XF\Entity\User) (src/XF/Template/Templater.php:1186)
  • Template public:thread_view: [E_USER_WARNING] Method canTPRRebuildTree is not callable on the given object (XF\Entity\Thread) (src/XF/Template/Templater.php:1186)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47225] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47227] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47234] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47235] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47236] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47237] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47238] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47239] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47240] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47241] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47242] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47243] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47244] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47245] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47246] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47247] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47248] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47249] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47250] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:post_macros: [E_USER_WARNING] Accessed unknown getter 'tpr_item_level' on XF:Post[47251] (src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:201)
  • Template public:xc_user_activity_modification_macros: [E_USER_WARNING] Method canViewThreadViewers is not callable on the given object (XF\Entity\Thread) (src/XF/Template/Templater.php:1186)
  • Template public:xc_user_activity_modification_macros: [E_USER_WARNING] Method canViewThreadReaders is not callable on the given object (XF\Entity\Thread) (src/XF/Template/Templater.php:1186)

Ask question

Ask Questions and Get Answers from Our Community

Answer

Answer Questions and Become an Expert on Your Topic

Contact Staff

Our Experts are Ready to Answer your Questions

درحال بازبینی در هوایت بی قرارم | زیبا داداش زاده کاربر انجمن رمانانه

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.

زیبا داداش زاده

کاربر رمانانه
تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
پسندها
133
امتیازها
150
negar_۲۰۲۲۰۲۱۴_۱۹۰۴۳۲_adnc.png
کد: 55
ویراستاران:
@Aroosha_m @Aram_b @Zahra @HASTI_E

ژانر: عاشقانه، درام​
خلاصه

چه قدر سخته تو چشم‌های کسی که تمام زندگیت رو ازت گرفته و به جاش یه زخم همیشگی به قلبت...
برای مشاهدا کامل محتوا باید در انجمن ثبت نام کنید.

آخرین ویرایش توسط مدیر:

ARSHAM

مدیریت کل سایت
پرسنل مدیریت
مدیریت کل سایت
تاریخ ثبت‌نام
1/8/21
پسندها
10,249
امتیازها
480
وب سایت
romananeh.ir
remini20211013155430673_9v8d.jpg

نویسنده عزیز سپاس و تشکر از انتخاب انجمن رمانانه برای انتشار اثر خود ،خواهشمند است قبل از تایپ اثر خود به موارد زیر توجه کنید ...

Template Compilation Error

public:post_macros :: post_footer() - Unknown relation PostReplyRoot in /home/novellan/public_html/forums/src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:391

زیبا داداش زاده

کاربر رمانانه
تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
پسندها
133
امتیازها
150
《بسم تعالیٰ》

همه‌ی ما در زندگی، عاشقانه‌هایی را تجربه کردیم؛ دل بستیم و شکست خوردیم و تنها شدیم.
زمان زیادی گذشت که فهمیدم اونی که می‌خوای نمیشه.
فهمیدم بی تفاوتی، بزرگترین انتقامه.
تنفر، یک نوع عشقه.
دلخوری و ناراحتی از میزان اهمیته.
غرور بزرگ ترین دشمنه.
خدا بهترین دوسته.
سلامتی بالاترین...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

public:post_macros :: post_footer() - Unknown relation PostReplyRoot in /home/novellan/public_html/forums/src/XF/Mvc/Entity/Entity.php:391

زیبا داداش زاده

کاربر رمانانه
تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
پسندها
133
امتیازها
150
همه جا سکوت حکم فرما بود. سیاهی‌شب، خوف عجیبی به دلم سرازیر می‌کرد. یواش‌یواش به سمت در خروجی عمارت می‌رفتم؛ دور و برم پر از درخت‌های بلندی بود که مثل شبح‌های سیاه، ترس رو بهم القا می‌کرد.
یقین داشتم رنگ صورتم پریده بود؛ اما این رنگ پریدگی یک درصد استرس درونم هم نمی‌شد.
بهترین موقع برای فرار از...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زیبا داداش زاده

کاربر رمانانه
تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
پسندها
133
امتیازها
150
جلوتر رفتم و دستم رو تکون دادم؛ سرعت ماشین کمتر شد. با تعلل رفتم سمت ماشین.
چشمام رو بستم و از ته قلبم دعا کردم؛ برای اولین‌بار دعا کردم بی‌آبرو نشم. درسته دختر‌ آزادی بودم؛ اما بی‌عفت شدن، خارج از محدوده‌ی خط قرمزم بود.
با تمام وجودم از دیدن مرد و زن میان‌سال، خوشحال شدم و آرامش وصف‌ناپذیری بهم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زیبا داداش زاده

کاربر رمانانه
تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
پسندها
133
امتیازها
150
(امیرحافظ)
ده دقیقه‌ای می‌شد که از خواب بیدار شده بودم. دیشب با فکر امروز که دلارا برای همیشه مال من می‌شه؛ راحت خوابیدم. مهلت صیغه‌نامه تا چند روز دیگه تمومه. قراره عاقد عصر بیاد تا این دخترکوچولوی‌ جذاب برای همیشه خانوم خونه‌م باشه.
صدای تقه‌ی در اومد و نسرین خانم، خدمت‌کار چندساله‌ی من وارد...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زیبا داداش زاده

کاربر رمانانه
تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
پسندها
133
امتیازها
150
رفتم روی صندلی میزآرایش نشستم و گفتم:---- باید برگردم شیراز!
و زیرلب زمزمه کردم:
- باید بابا رو راضی کنم که من و امیر مناسب هم نیستیم؛ باید هرطور شده مامانم رو ببینم.
صدای اعتراض سمانه بلند شد:
- هو منو! با خودت حرف نزن؛ به من هم بگو دارم از فضولی می‌میرم!
منم شروع کردم به گفتن ماجراهایی که پیش...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زیبا داداش زاده

کاربر رمانانه
تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
پسندها
133
امتیازها
150
شال از سرم افتاده بود و بی‌هدف، فقط می‌دویدم. به سمت یک کوچه‌ی باریک رفتم و خودم رو داخل انداختم؛ خم شدم، چند لحظه نفس تازه کردم و پشت سرم رو نگاه کردم؛ نبود!
دوباره شروع کردم به دویدن؛ این مرد تعادل روانی نداشت.
داشتم به سر کوچه نزدیک می‌شدم که مصیبت رو به چشم‌هام دیدم؛ پورشه‌ی امیرحافظ درست...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زیبا داداش زاده

کاربر رمانانه
تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
پسندها
133
امتیازها
150
تا الان کسی پسم نزده بود؛ همیشه موفق بودم توی تمام مراحل زندگیم، اگه اراده می‌کردم با زور تصاحبش می‌کردم. اما این یه‌قلم تو مرامم نبود. نمی‌دونم چی می‌خواست که توی من نمی‌دید. اگه می‌خواستم، می‌تونستم هر بلایی که می‌خوام سرش بیارم! اما منتظر بودم تا باهام راه بیاد. وای به‌حال اون روزی که پیداش...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زیبا داداش زاده

کاربر رمانانه
تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
پسندها
133
امتیازها
150
عمه با ظرف میوه وارد پذیرایی شد؛ همین‌طور که داشت ازم تعریف می‌کرد و می‌گفت:
- وای دختر ماشالله! برای خودت خانومی شدی.
لبخندی زدم و با استرس سوالم رو تکرار کردم:
- عمه، خبری از مادرم داری؟
نمی‌دونم چرا اما به وضوح جا خوردنش رو حس کردم.
- خب، دخترم من خبر زیادی از مادرت ندارم؛ آخه پدرت نمی‌خواست...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زیبا داداش زاده

کاربر رمانانه
تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
پسندها
133
امتیازها
150
- سلام عزیزم، پس بالاخره جواب دادی. واسم جالبه بدونم چطور جرأت کردی از من، از امیرحافظ کیان‌فر فرار کنی؟
صداش آرامش قبل از طوفان بود؛ یا... من اینطور فکر می‌کردم؟
تمام جرئتم رو جمع کردم و گفتم:
- از زندگیم برو بیرون امیر، چرا نمی‌خوای بفهمی دوستت ندارم و نمی‌خوامت! می‌فهمی؟ نمی‌خوامت!
صدای...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زیبا داداش زاده

کاربر رمانانه
تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
پسندها
133
امتیازها
150
دلارا

پشت میز صبحانه نشسته بودم و شراره از اوضاع کاروبارش می‌گفت؛ اما من اصلا حواسم نبود که یک دفعه دیدم یه حبه قند به سمتم پرتاب شد.
- کجایی؟ باز که کشتی‌هات غرق شده.
بعد زد زیر خنده.
- هیچی، فقط یکم سردرد دارم؛ یک مسکن بخورم؛ خوب می‌شم.
با شنیدن صداش کامل سمتش چرخیدم.
- دلارا، واقعا می‌دونم...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زیبا داداش زاده

کاربر رمانانه
تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
پسندها
133
امتیازها
150
آروم‌آروم چشم‌هام رو باز کردم و ذهنم، تمام اتفاقات رو کالبد شکافی می‌کرد. اتاق نیمه تاریک بود؛ با چشمانی نیمه‌باز به اطراف نگاهی انداختم و یک دفعه تو جام نیم خیز شدم که هیکل تنومند امیرحافظ رو درست دست به سـ*ـیـ*ـنـ*ـه روبه‌روم دیدم. پلکم پرید! پوزخندی زد و آروم آروم تخت رو دور زد. قلبم محکم خودش رو به...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زیبا داداش زاده

کاربر رمانانه
تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
پسندها
133
امتیازها
150
(امیرحافظ)
با عمو اومدم دفتر کارش تا راجع به دلارا صحبت کنیم. عمو کار فوری براش پیش اومد و برای چند دقیقه من رو تنها گذاشت.
یاد دخترعموی چموشم لحظه‌ای من رو ول نمی‌کرد؛ وقتی بهش فهموندم از کاری که کرده خبر دارم؛ ترس رو تو چشمای عسلیش خوندم. این دختر، زبون خوش نمی‌فهمید.
یاد روزی افتادم که سعید،...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زیبا داداش زاده

کاربر رمانانه
تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
پسندها
133
امتیازها
150
خیلی جلوی خودش رو گرفت تا صداش بالا نره. کنار گوشم زمزمه کرد:
- دلارا احمقی؛ احمق! اما بخت باهات یاره؛ چون هر کی میاد تو خط قرمز و قلمرو من و بخواد من رو عصبی کنه؛ تیکه پارش می‌کنم. شیر فهمی که؟ بذار حافظت رو تازه کنم؛ رامین رو یادت میاد که؟
نتیجه خیانتش چی شد؟ هوم؟
آهسته عقب کشید؛ عقب‌تر رفت؛...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زیبا داداش زاده

کاربر رمانانه
تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
پسندها
133
امتیازها
150
فریاد زد:
- پس چرا معطلی؟ دلارا برو تو اتاقت! این بحث همین جا تموم می‌شه. خودت رو برای فردا آماده کن؛ راهی تهرانی با امیرحافظ.
امیرحافظ رو با تحکم گفت.
بغض تو گلوم هرلحظه ممکن بود بترکه؛ زود عقب گرد کردم و با حالت دو به اتاقم پناه بردم؛ نمی‌خواستم جلوی این مرد خودخواه فرو بریزم.

(محمد،...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زیبا داداش زاده

کاربر رمانانه
تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
پسندها
133
امتیازها
150
- باشه، ساعت شیش بیا.
ساعت پنج و نیم شده بود باید تا ساعت شش و نیم سرقرار با المیرا می‌رفتم.
سریع سمت کشو لوازم آرایشم رفتم و طلاهام رو بیرون کشیدم و داخل کوله پشتیم جا دادم؛ کارت عابربانک و موبایلم رو هم برداشتم.
استرس تمام وجودم رو فرا گرفته بود. سرم گیج می‌رفت؛ از دیشب چیزی نخورده بودم.
سریع...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زیبا داداش زاده

کاربر رمانانه
تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
پسندها
133
امتیازها
150
بابا من رو با امیرحافظ راهی تهران کرد.
خودش نیومد؛ گفت نمی‌تونه یه‌هو کارش رو ول کنه؛ هه! حتی کارش از من واجب‌تر بود.
قرار شد دو روز دیگه بیاد برای عقدمحضری.
بعد از فرود هواپیما به طرف ماشین امیرحافظ به راه افتادیم.
امیرحافظ در ماشین رو باز کرد تا اول من سوار بشم و خودش درست کنارم نشست. با...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زیبا داداش زاده

کاربر رمانانه
تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
پسندها
133
امتیازها
150
(امیرحافظ)
باید دوباره کارهای شرکت رو درست کنم. چند وقت به خاطر دلارا نتونستم برم سرکار.
تو این چند وقت به منشی سپرده بودم تمام قرار و مدارها رو کنسل کنه.
(دانای کل)
این دختر همه‌ی حساب‌کتاب زندگی‌اش را بهم ریخته بود.
از خودش بارها پرسیده بود یا حتی بارها سعی کرد دلارا را فراموش کند؛ اما مگر...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

زیبا داداش زاده

کاربر رمانانه
تازه وارد
تاریخ ثبت‌نام
7/2/22
پسندها
133
امتیازها
150
زن‌عمو نزدیک اومد و با ناز در آغوشم کشید.
- تبریک میگم بهتون!
عمه و بقیه فامیل‌ها یکی‌یکی اومدن و تبریک گفتن.
زن‌عمو بعد از کمی این دست و اون دست کردن می‌خواست بره سراغ عمو که سریع گفتم:
- زن‌عمو؟ می‌شه چند لحظه با هم صحبت کنیم؟
امیرحافظ سریع سرش رو به طرفم چرخوند و نگاه مشکوکی بهم کرد.
- باشه...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

وضعیت
موضوع بسته شده است و نمی‌توان پاسخ جدیدی فرستاد.
بالا