چیزهایی که بچه‌ها می‌بینند!

داستان

Niloofar_Ardeshiri

مؤسس و مدیرکل
پرسنل مدیریت
مؤسس و مدیرکل
تاریخ ثبت‌نام
12/11/20
ارسالی‌ها
206
پسندها
2,698
دست‌آوردها
93
مدال‌ها
3
وب سایت
در یک غروب خوب اواسط تابستانی بین ساعت هجده الی نوزده من و خواهر بزرگم با دوتا از بچه های همسایه به نامهای باربارا و آن ایوانز که هر دو از من بزرگتر بودند در یک مزرعه ای به نام کائی کلد که نزدیک خانه ی آنان بود بی خبر از همه جا نزدیک پرچین و زیر یک درخت مشغول بازی بودیم و فاصله ی زیادی با سنگ چین که به خانه منتهی میشد نداشتیم . ناگهان یکی از ما در وسط مزرعه متوجه گروهی شد که نمی‌دانم آنها را چه بنامم . نه زن بودند نه مرد و نه بچه. با شور و هیجان می‌رقصیدند. فاصله شان از ما کمتر از صد متر بود تعداشان هفت هشت عدد بود به علت حرکتهای تند و چابک آنها و ترس و وحشت خودمان از دیدن منظره ای غیر عادی بخوبی نمی‌توانستیم بر آوردشان کنیم همگی تقریبا یک لباس یکسره جذب قهوای رنگ به تن داشتند لباسی که بی شباهت به یونیفرم ارتشی نبود . کلاه نداشتند و موهای بلند و بور آنها در برابر باد همچون قاصدک به رقص در آمده بود همگی لباس متحد الشکل داشتند که پارچه ای لچکی از کمر تا میان پاهای خود بسته بودند . به نظر می‌رسید از لحاظ قد و قامت از ما ریزتر هستند بیشتر به آدم کوتوله های ریز نقش می‌ماندند. ما با دیدن آن منظره وحشت انگیز از یکدیگر می‌پرسیدیم آنها چه چیزی ممکن است باشند چون برای اولین باری بود که چنین موجودات عجیبی می‌دیدیم نه شباهتی به حیوانات داشتند و نه ما تا آن روز حیوانی را که چنین البسه‌هایی عجیب و نامتعارفی که بر تن کنند را ندیده بودیم و نه وقت رقص و پایکوبی بود و مهم تر از همه اینکه با انسانها خیلی فرق داشتند .

به هر حال هراسان بازی خود را رها کردیم و به سمت پله‌ها دویدیم . اما همچنان حواسمان به آنها بود . ناگهان یکی از آنها به به حالت دو که همراه با جیغهایی کر کننده به سمت ما آمد . من که مواظب کوچکترها بودم آخرین نفر به پله‌ها رسیدم . وحشت و دلهره ام وصف ناپذیر است آن موجود بی رحم و خشن که بهتر است او را جن نام گذاری کنم درست پایین پای من بود و دستش به پاشنه ی پایم می‌رسید. حالا که به خوبی می‌تونستم او را ببینم سیه چرده و پیر و عبوس بود و از دیدن او بشدت ترسیدم و با صدای بلند جیغ کشیدم وبا صدای بلند جیغ کشیدم . خواهرم و دو دختره دیگر نعره می‌کشیدند . به هر حال به هر جان کندنی بود خودم را از دستش رها کردم . ولی آن موجود ریز نقش و ستیزه جو خود را به جلو میکشید تا مرا بگیرد به هر حال موفق نشد . با قلبهایی لرزان و فریاد زنان به سمت خانه دویدیم و خانواده ام را از خطر آگاه کردیم و همه چیز را گفتیم . مردها بلافاصله دست از قهوه خوردن کشیدند و همراه ما که هنوز می‌لرزیدیم به بیرون از خانه رفتیم ولی هیچ عصری از آن موجودات زشت و کریه رو مشاهده نکردیم و از هر کسی سوال کردیم هیچ کسی نشانه و ردپایی در مورد آن پدیده به ما ندادند.

روزها از این اتفاق می‌گذشت و من به همراه خواهرم به محض تاریکی هوا به خانه مراجعت می‌کردیم و دیگر جرات آن را نداشتیم که در هوای خنک و دلپذیر شامگاه در بیرون خانه پرسه بزنیم در یکی از روزها که برای خرید به یکی از فروشگاههای شهر رفته بودیم در فروشگاه یکی از دوستان صمیمی خود را دیدم و در مورد موجوداتی که مشاهده کرده بودیم زبان به سخن آوردم در کمال تعجب جولیا که با هم در یک کلاس تحصیل می‌کردیم شروع به گفتن یک خاطره در مورد مشاهده این چنین موجودات به زبان آورد تمامی نشانه ها و مشخصاتی که از موجوداتی که دیده بود با آنچه که من مشاهده کرده بودم برابری می‌کرد و جالب تر از همه این بود که جولیا محل زندگی آنها را مرداب نزدیکی محل زندگی ما میدانست و بر این نکته پافشاری داشت که او بارها این موجودات را مشاهده کرده است که بدون آنکه بدن انها به کوچکترین گل و لای و کثافات مرداب آغشته شود با لباس‌های بسیار تمیز از دل مرداب بیرون امده و به میان بوته زارها رفته‌اند... اگر دکتر ویلیامز وقایع را بدرستی به خاطر آورده و ناخوداگاه اطلاعاتش را در مورد جنیان با آنچه گفته قاطی نکرده باشد. در این صورت بسادگی نمی‌توان توضیحی ارائه داد. مگر اینکه بگوییم:

بچه ها به طریقی و برای مدتی کوتاه می‌توانند نگاهی اجمالی به چیزهایی بیندازند که بزرگسال به طور عادی قادر به دی
دن آن نیست.​

موضوعات مشابه
نویسنده موضوع عنوان تالار پاسخ‌ها تاریخ
|:terrorist بین المللی اردن درخواست عربستان برای تحویل یک مقام مرتبط با ریاض که در کودتا دست داشت را رد کرد اخبار بین المللی 0
setaren نکات اولیه که هر فیلمنامه نویس باید بداند آموزش‌های فیلمنامه و نمایشنامه 0
|:terrorist اخبار ورزشی نام فغانی و درسی که جا افتاد اخبار فوتبال 0
|:terrorist اخبار ورزشی آلکنو: قائمی یک‌صدم عناوینی که من گرفته‌ام را ندارد/ به معجزه اعتقاد ندارم اخبار والیبال 0
MOTAHARE جملاتی که زنان نمیدانند، ولی برای مردان آزار دهنده است همسرداری 1
MOTAHARE نوجوان نکاتی که دختران باید درباره پسران بدانند ترفند نوجوان و کودک 0
MOTAHARE گیاه هرآنچه که باید درباره گل ناز بدانید گل و گیاه 0
MOTAHARE مهارت‌های زندگی 30 نکته‌ی طلایی که برای موفقیت در زندگی لازم است! مهارت‌های زندگی 1
Raha:) چالش خوشگل ترین خونه ای که دیدی؟ چالش 0
MOTAHARE ترفند 8 استایل جذاب زنانه که باید بشناسین ! ترفند بانوان 0
|:terrorist اخبار ورزشی انریکه: سوئد فقط آمده بود که دفاع کند/ وضعیت چمن کارمان را سخت کرده بود اخبار فوتبال 0
MOTAHARE دنباله دار آخرین کتاب یا رمانی که خوندین با چه موضوعی بود؟ تاپیک‌های دنباله‌دار 0
Mahdie تست موفقیت که آینده شما رو مشخص میکنه تست روانشناسی انگیزشی 3
Mahdie شناخت مواردی که موجب انگیزه و پیشرفت شما می‌شوند. تست روانشناسی انگیزشی 2
Bellona16 نقد نقد دلنوشته از خدایی که غافل بودم | هدیه قلی زاده نقد دلنوشته 1
|:terrorist اخبار سیاسی به حماس ضرباتی زدیم که انتظارش را نداشت/ آنها را سال‌ها به عقب بازگرداندیم اخبار سیاسی 0
Mahdie ۱۰ دلیل بی حوصلگی تان که نمیدانستید. روانشناسی اجتماعی 9
rain's girl متن موسیقی متن اهنگ هر وقت که بودی | امیر تتلو متن آهنگ 0
Zahra_K جانداران فرضی زن و شوهری که توسط موجودات فضایی ربوده شدند! جانداران فرضی 0
MOTAHARE زَعفَر جنی که بود؟ جن 0
MOTAHARE دنباله دار ترسناک ترین چیزی که دیدی چیه؟ تاپیک‌های دنباله‌دار 2
rain's girl متن موسیقی متن آهنگ تو که نیستی پیشم | مسیح و آرش متن آهنگ 0
Zahra_K متفرقه مادری که حکایتش شنیدنی است! متفرقه 0
rain's girl متن موسیقی متن آهنگ تو که معروفی| ایوان متن آهنگ 0
MOTAHARE دنباله دار تا حالا تو دعوا جوری کتک خوردی که کبود شی؟ تاپیک‌های دنباله‌دار 9
Zahra_K متفرقه ۱۱ گونه جانوری که عمر بسیار طولانی دارند متفرقه 10
SS.M چراغی که آب دریا را آشامیدنی می‌کند! اخبار تکنولوژی 0
SS.M فناوری‌هایی که در دوره شیوع کرونا پیشرفت کردند اخبار تکنولوژی 0
|:terrorist اخبار حوادث جزییات جدیدی از پرونده قاتل زنجیره‌ای کنگان که امروز کشته شد اخبار حوادث 0
|:terrorist اخبار حوادث اعدام ۲ مرد که به زن شوهر دار رحم نکردند/ کودک همه چیز را دید اخبار حوادث 0
MOTAHARE تعداد درازنشستی که باید انجام دهید سایر ورزش‌ها 0
|:terrorist اخبار ورزشی اتفاق خوبی که دیروز برای میلیچ افتاد اخبار فوتبال 0
|:terrorist اخبار سیاسی ابراهیم رئیسی: سپاه در هر عرصه‌ای که ورود کرده خوش درخشید اخبار سیاسی 0
Zahra_K داستان تصویری کودکانه داستان تصویری شتری که افسارش دست موش بود. داستان تصویری کودکانه 0
|:terrorist اخبار ورزشی عیدی: قسم خوردم که پنالتی نبود/ کار داور نوشدارو بعد از مرگ سهراب بود اخبار فوتبال 0
|:terrorist اخبار سیاسی قالیباف:کسانی دلسوز انقلاب هستند که گره از کار مردم باز کنند اخبار سیاسی 0
~نیلوفر اکبری نسب~ چالش دلت که گرفت... چالش 8
|:terrorist اخبار سیاسی قالیباف: مجلس دنبال این نبوده که مشکل مردم را حل نکند اخبار سیاسی 0
NAZAK ✧ آموزشی اشتباهاتی که در رمان نویسی انجام میدهیم آموزش رمان نویسی و نویسندگی 0
|:terrorist اخبار سیاسی روحانی: از همان روزی که کرونا وارد کشور شد، به مردم اعلام کردیم/ادعای ضدانقلاب درباره کرونا در ایران دروغ بود اخبار سیاسی 0
|:terrorist اخبار سیاسی محصولی: با افرادی که در معرض کاندیداتوری انتخابات هستند دیدار داشتیم/ تشریح مدل انتخاباتی جبهه پایداری اخبار سیاسی 0
|:terrorist اخبار سیاسی روحانی: همه دنیا بداند که برجام غیرقابل تغییر است/ آمریکا راهی جز بازگشت به برجام ندارد اخبار سیاسی 1
خ هافپالف چند دلیل که هافلی‌ها باید به هافلپافی بودنشان افتخار کنند هافلپاف 6
خ اسلیترین چند دلیل که باید به اسلیترینی بودن افتخار کرد اسلیترین 4
Mahdie اخبار پزشکی تلاش محققان برای ساخت واکسن جدیدی که بر جهش‌های ویروس کرونا موثر است اخبار پزشکی 0
زهرآگـین 6 مورد از مهارت‌ها و اصول تربیتی که والدین باید آگاه باشند! روانشناسی خانواده 6
Mahdie اخبار هنری و فرهنگی نگاهی به "منصور"| فیلمی که با تیک‌آف آذرخش تماشاگر را پرواز می‌‌دهد/ بازگشت قهرمان به جشنواره سرد فیلم فجر اخبار فرهنگی و هنری 0
Mahdie اخبار هنری و فرهنگی شایعه‌ای که بازار کاغذ را بر هم ریخت/ افزایش قیمت‌ها تا ۵۱۵ هزار تومان اخبار فرهنگی و هنری 0
Mahdie اخبار هنری و فرهنگی خاطره رهبر انقلاب از بیعت همافران با امام خمینی/ اعتمادی که خیلی زود پاسخ داده شد اخبار فرهنگی و هنری 0
Mahdie بین المللی گزارش تسنیم| تحریم‌هایی که بایدن برای بازگشت به برجام باید بردارد اخبار بین المللی 6